" align="left" vspace="5" hspace="5"/> Credit finance - досвідчений фахівець з надання посередницьких послуг на ринку кредитування. Більше 10 років для наших клієнтів ми пропонуємо повний спектр кредитів - від споживчих до кредитів на покупку нерухомості, не зменшуючи темпів надання фінансових продуктів навіть в умовах економічних криз.


Нас відрізняє якість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наша місія - забезпечити жителям України можливість оформити всі види кредитів в одному місці. З нами ви зможете втілити свої плани в життя вже сьогодні! Стаючи нашим клієнтом, ви економите час, сили, нерви і що важливо Ваші кошти. З нами Ви отримаєте вигідну кредитну пропозицію з мінімальним пакетом документів і на зрозумілих умовах. Ми працюємо швидко, якісно і ефективно і абсолютно БЕЗКОШТОВНО.


Ми встановлюємо відкриті відносини з нашими клієнтами і націлені на довгострокове співробітництво. Розроблена в Credit finance система оформлення і підбору кредитів зручна для кожного клієнта. Ми гарантовано забезпечуємо підбір оптимального типу кредиту для кожного клієнта, консультування клієнтів в процесі підготовки пакета документів відповідно до умов конкретної кредитної організації і передачу їх на розгляд, відстеження статусів звернень, надання персонального кредитного звіту, тобто перевірка кредитної історії клієнта за всіма діючими базами, допомога при нестандартних обставинах оформлення кредиту, а також повне супроводження до повної виплати кредиту.


З нами ви зможете оформити кредит під найрізноманітніші цілі і зробити це на найбільш вигідних умовах. До числа головних своїх досягнень ми відносимо нашу бездоганну репутацію на ринку посередницьких послуг в сфері кредитування, вдячні відгуки клієнтів з різних регіонів України.